O nas

Poznaj
NAS

20 LAT DOŚWIADCZENIA na rynku !

Na rynku istniejemy od ponad roku, lecz każdy z nas ma wieloletnie doświadczenie w branży finansowo – ubezpieczeniowej. Nasi współpracownicy są specjalistami w dziedzinie kompleksowej obsługi firm oraz klienta indywidualnego. Współpracujemy z największymi Towarzystwami na rynku, gwarantującymi naszym klientom szeroką gamę rozwiązań. Nasi partnerzy to m.in. Aviva, Hestia, Compensa, PZU.

Profesjonalna obsługa. Naszym atutem jest profesjonalna obsługa klienta, bowiem uważamy, że klient jest najważniejszy. Nasi doradcy posiadają niezbędną wiedzę oraz umiejętności, potrzebne zarówno podczas doboru odpowiednich rozwiązań jak i obsługi po sprzedażowej. Nasi współpracownicy są dla Państwa, a nie tylko „bywają”. Sprawdź nas!

Małgorzata
Suchodolska

+48 602 759 472
m.suchodolska@kdfms.pl

Założycielka Kancelarii Doradztwa Finansowego. Posiada ponad 16 letnie doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń. Specjalizuje się w doradztwie ubezpieczeniowo – finansowym dużych firm oraz Zarządów. Współtwórczyni jednego z największych Pracowniczych Programów Emerytalnych w Polsce, do którego należy około 3000 osób.

Izabela
Maroń

+48 509 580 295
izabela.maron@kdfms.pl

Menadżer ds. ubezpieczeń i inwestycji. Zajmuję się ubezpieczeniami od 2009 roku i obsługuję około 1000 klientów indywidualnych i grupowych. Specjalizuję się w ubezpieczeniach indywidualnych, grupowych, majątkowych, funduszach inwestycyjnych, gwarancjach budowlanych, ubezpieczeniach komunikacyjnych i floty samochodowej.

Powered by pi-ART Agencja

Copyrights © KDF 2016 | All Rights Reserved

Nowości z branży